top of page

õigusbüroo

ÕIGUSKAITSE

Saame töötasu kätte jõustunud kohtuotsuse või Töövaidluskomisjoni otsuse alusel isegi siis, kui see kohtutäituril ei õnnestunud. Soovi korral ostame Teie Töövaidluskomisjoni otsuse (või kohtuotsuse) töötasu nõudes juba täna

Koostöö eeldab kehtivat kohtuotsust või Töövaidluskomisjoni otsust.

 

Juhul kui soovite alustada meiega koostööd tulemustasu alusel, siis meie teenuste eest tasumine toimub ainult meie poolt nõutud ja pangakontole laekunud rahaliste vahendite arvelt (juhul kui meie faktiliselt raha ei saa, siis Teie ei tasu meile midagi ning kõik kulud jäävad meie kanda). 

Kuidas alustada?

Võtke meiega ühendust telefoni või e-posti teel, saates e-postile jõustund kohtuotsuse või Töövaidluskomisjoni otsuse. Määrake ka koostöö vorm - kas tulemustasu või fikseeritud hinnaga teenus. Seejärel võtavad juristid teiega ühendust.

Miks valida meid?

Kui teil on olemas kehtiv Töövaidluskomisjoni otsus või kohtuotsus palga, puhkusetasu või kompensatsiooni nõudmiseks ning te ei ole suutnud neid summasid tööandjalt sisse nõuda (nt kui kohtutäitur ei suutnud seda teha), siis võite pöörduda meie poole. Omame laialdast kogemust ja suudame tagada rahaliste vahendite tegeliku saamise, isegi kui see seni pole õnnestunud. Tegeleme nende küsimustega igapäevaselt.

Kokkuvõte: NB! Ärge oodake, kuni tööandja likvideerib oma ettevõtet – võtke meiega ühendust esimesel võimalusel.

Parallel Lines

Kes osutab õigusabi?

2fd226a4-5ae5-4fbf-9846-6358cd6a11b6.jpeg

Õigusabi osutab õigusteaduse magister, Eesti Juristide Liidu volikogu liige aastatel 2020-2023, Eesti Juristide Liidu liige:  jurist Vitali Denikin

Juristid

Meie juristideks on vähemalt 12 aastase kogemusega proffesionaalid, kes keskenduvad probleemi lahendamisele. 

ÕIGUSKAITSE OÜ, registrikood: 14320240,  volgadekustutamine@gmail.com    +372 53913710

bottom of page